5 pomysłów na walentynkowy prezent. Walentynki w Paryżu i..nie tylko.

Walentynki w Paryżu? Czy może być coś fajniejszego niż święto zakochanych w mieście miłości? Nie ma nic bardziej oczywistego.  Romantyczna kolacja, niebanalny prezent, hotel na godziny? Francuzi wiedzą że nic nie rozpala  namiętności tak jak niewiadoma.  Jak zaskoczyć ukochanego? Podpowiemy wam jak spędzić Walentynki w paryskim stylu.

PREZENT WALENTYNKOWY DLA NIEGO

Wyjątkowe perfumy dla wyjątkowego mężczyzny… Jeśli chcesz, żeby Twój mężczyzna poczuł się doceniony, podaruj mu luksusowe perfumy French Lover.  Niezwykły zwierzęco-roślinny zapach, podkreślający męskość i pewność siebie.

496-3004856-N3215V10_M

 

PREZENT WALENTYNKOWY DLA NIEJ

Kobiety kochają biżuterię, zwłaszcza jeśli otrzymują ją od ukochanego mężczyzny! Na walentynkowy prezent proponujemy kolczyki z napisem Love z kolekcji Cosmopolitan, wykonane z żółtego złota próby 0,585. Kolczyki występują również w złocie białym i różowym.

a4_1

PREZENT WALENTYNKOWY DLA NIEJ I DLA NIEGO

Romeo i Julia to jedna z najpiękniejszych opowieści miłosnych. Najbardziej romantyczni kochankowie! Bluzy marki Rad. dla niej i dla niego to modny i zabawny walentynkowy gift! download (11)

MINI PREZENT DLA NIEJ I DLA NIEGO

Dla tych, którzy szukają czegoś symbolicznego mamy zabawkę ,,Serce, które bije” z concept storu Colette. Taki prezent z pewnością zaskoczy i rozbawi, a potem „pobije” ustawione na przykład na biurku.

 

0000012575367_img_6029

 

PREZENT DLA NIEJ I DLA NIEGO. CZAS TYLKO DLA NAS.

No ale jak świętować Walentynki kiedy wiemy, że w domu po powrocie z pracy czekają na nas dzieci, współlokatorzy, sąsiedzi ?   Jak zaprosić ukochanego do wynajmowanego chambre de bonne z toaletą na półpiętrze? Jak zaszaleć? Cóż.. Wynajmijmy pokój na godziną, dwie. Na chwileczkę zapomnienia w środku dnia, w przerwie na lunch.

Na portalu Dayuse.fr  możecie wynająć pokój hotelowy na …. godziny. Portal gwarantuje ceny niższe nawet do 75% niż w przypadku wynajmowania pokoju na całą dobę. W ofercie walentynkowej wiele hoteli oferuje szampana i czekoladę. No i czego potrzeba więcej, żeby spędzić Walentynki w Paryżu?

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>