Hotel Grand Amour nie tylko dla zakochanych

W 10. dzielnicy Paryża na jednej z niepozornych uliczek znajduje się hotel, który w ostatnim czasie robi ogromną furorę. Już sama nazwa Hotel Grand Amour budzi ciekawość. Wspaniały dziedziniec z okrągłymi marmurowymi stolikami na mosiężnych nogach, ratanowymi krzesłami i poduszkami w cukierkowym kolorze, tworzy niezwykły klimat tego hotelu.  Jak dotąd hotel wraz ze swoim barem i restauracją pozostawał na uboczu turystycznych szlaków, będąc miejscem spotkań paryżan i zakochanych szczęśliwców zwabionych najprawdopodobniej jego wyjątkową nazwą.

W menu znajdziemy śniadania francuskie, angielskie i wegetariańskie, w porze lunchu można zamówić sałatki z soczewicy, makaronu lub kurczaka albo spróbować typowo francuskich dań podanych z domowymi frytkami.

Tartami z sezonowymi owocami można delektować się przy filiżance dobrej kawy lub herbaty. Wieczorem hotelowa restauracja zmienia klimat, zapalają się ozdobne kolorowe światełka, rozbrzmiewa muzyka, a goście sączą rosé lub szampana!

 

 

Adres:

18 Rue de la Fidélité,

75010 Paryż

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>