Męska strona paryskiego shoppingu – showroom Trevor.

Zakupy w Paryżu to temat rzeka. Oczywiście najłatwiej odwiedzić domy towarowe Galeries Lafayette albo Printemps. Po odchudzeniu naszego portfela o kilka tysięcy euro spokojnie możemy uznać zakupy w Paryżu za zaliczone. Jeśli poszukujecie czegoś naprawdę wyjątkowego i w stu procentach paryskiego, zapraszamy Was do concept storu TREVOR w 3-ej dzielnicy Paryża. Właściciel starannie selekcjonuje wyjątkowe przedmioty, ubrania oraz gadżety wykonane zgodnie z zasadami ekologicznej i społecznej odpowiedzialności, i co ciekawe bardzo często produkowane  w Paryżu.

Czym zaskoczy Was Trevor? Otóż jest to sklep dla mężczyzn. Kilka lat temu właściciel Trevora zachwycony powstającymi jak grzyby po deszczu w Paryżu małymi showroomami zorientował się, że większość z ich fantastycznej oferty skierowana jest do kobiet. Postanowił otworzyć swój własny concept store  – sezam ze skarbami dla facetów.

Zobaczcie, co wpadło nam w oko.

Perfumy  Bon Parfumeur  – w stu procentach francuskie, powstałe z najlepszej jakości olejków i esencji. Zapachy można ze sobą miksować, aby stworzyć swoją niepowtarzalną zapachową wizytówkę.

Świece zapachowe OPAARK prosto z paryskiej dzielnicy Belleville. Wosk bez parabenów, olejki z francuskiego Grasse, a słoiczki z miejscowości pod Lyonem. Czy mogą być bardziej francuskie?

Pięknie wykonane noże marki Deejo . I tutaj pamiętajcie o francuskim przesądzie – osoba, która otrzyma nóż musi Wam dać monetę.

Perfumy walizkowe Parfum de valise – antybakteryjne, odstraszające mole, antywirusowe i pięknie pachnące.

Tenisówki Spring Court, w których zakochałyśmy się natychmiast. O ich historii możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich postów TUTAJ 

Zestaw detoksykacyjny składający się z soku brzozowego i brzozowego polana do palenia w kominku.

I wiele, wiele innych skarbów.  Jeśli będziecie zwiedzać trzecią dzielnicę Paryża zajrzyjcie do Trevora, może znajdziecie coś dla siebie.

Trevor 10 rue de Picardie 75003 Paris

mos

Komentarze: 0

Dodaj komentarz