Walentynki 2018 . Romantyczny luty w Paryżu

Walentynki 2018. Najlepszy plan na romantyczny luty w Paryżu.

1. Prowokacyjny show dla zakochanych w Crazy Horse

Dzień Świętego Walentego to miłość, przyjemność i zmysłowowść, czyli wszystko to, czego można spodziewać się po spektaklu w jednym z najbardziej awangardowych kabaretów w Paryżu. Jak spędzić Walentynki 2018. Oczywiście w Crazy Horse!

Paryski kabaret Crazy Horse, działający od 1951 roku, zaprasza zakochanych na pełną atrakcji randkę w wyjątkowo gorącej atmosferze. W spektaklu Totally Crazy będzie można podziwiać międzynarodowe piękności w pikantnym i prowokacyjnym show. Na zakochanych czeka moc wrażeń i różowy szampan! Vive l’Amour!

Bilety: od 150 euro w górę.

Adres: 12 avenue George V – 75008 Paris 

2. Walentynki SOIRÉE « LOVE » w Muzeum Rodina.

W VII. dzielnicy Paryża, w pięknym XVIII-wiecznym pałacu – Hotelu Biron – przy blasku świec, w otoczeniu dzieł jednego z najwybitniejszych francuskich rzeźbiarzy z muzyką jazzową w tle, paryżanie mają niepowtarzalną okazję, aby wyznać sobie miłość! Wieczór  SOIRÉE « LOVE » to hołd dla artysty, który był prekursorem nowoczesnego rzeźbiarstwa i kontynuatorem francuskiego romantyzmu. O tak wyjątkowej scenerii dla zakochanych można pomarzyć!

Walentynki 2018

Z Rodinem łączy się nazwisko rzeźbiarki Camille Claudel, która około 1884 zaczęła rzeźbić w pracowni Rodina, a z czasem została jego kochanką. Listy kochanków stały się inspiracją do zorganizowania wieczoru walentynkowego w byłej rezydencji artysty.

Rezerwacja obowiązkowa. Bilety: 20 euro.

Adres: 77 Rue de Varenne, 75007 Paris

3. Juliette Armanet non stop! 

Kiedy, jeśli nie zimą, mamy czas i przede wszystkim ochotę, aby zaszyć się pod ciepłym kocem i posłuchać dobrej muzyki. Nasze najnowsze odkrycie na francuskim rynku muzycznym to zdecydowanie 33-letnia Juliette Armanet.

 

Artystka magnetycznym głosem śpiewa o zawodach miłosnych i samotności. W jej utworach wyczuwamy delikatny powiew stylu retro. Muzyka, którą tworzy Juliette Armanet jest raczej melancholiczna, za to na scenie artystka staje się zaskakująco prowokacyjna i dynamiczna. W lutym tańczymy przy muzyce Juliette!

4. Koktajl dla zakochanych!

W samym sercu wschodniej części Paryża znajduje się butikowy hotel, będący kwintesencją paryskiego szyku! Przytulny, z marmurowym kominkiem i wyjątkowo ładnym tarasem otwartym przez cały rok! A co najważniejsze, mili kelnerzy serwujący wyrafinowane koktajle! Idealne miejsce na drinka z ukochanym! Wtajemniczeni wiedzą, że wystarczy wjechać na ostatnie piętro, aby zachwycić się widokiem paryskich dachów i Montmartre! Romantico! Perfekcyjne miejsce na Walentynki 2018.

 

 

Hotel Providence

Adres:  90 Rue René Boulanger, 75010 Paris

Komentarze: 0

Dodaj komentarz