Face to Face Paris – butik inny niż wszystkie

Face to Face Paris zaprasza na wyjątkowe wydarzenie modowe, które odbędzie się w najbliższy weekend (17 – 18 czerwca) w haussmanowskim apartamencie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Paryża – Marais.

Face to Face Paris to organizowany przez Mariannę Szeib – Polkę mieszkającą od kilku lat w Paryżu – cykl imprez promujących młodych, zdolnych projektantów mody, biżuterii i designu, artystów plastyków i fotografów.

 

Wydarzenie organizowane jest w formie pop up storów, których gościmi są autorzy prezentowanych kolekcji oraz potencjalni klienci. Marianna Szeib starannie selekcjonuje marki, z którymi współpracuje, a jej twórcom stwarza możliwość zaprezentowania projektów i zaistnienia w szeroko pojmowanym środowisku. Wydarzenie kierowane jest do osób ceniących świetną jakość, oryginalność i ponadprzeciętność.

 

Face to Face Paris pop up store pokazuje nowe podejście do konsumpcji stawiając człowieka w samym sercu wymiany handlowej. W eklektycznej i twórczej atmosferze klient spotyka się z projektantem i poznaje historię powstania danego przedmiotu.

 

Wśród twórców pojawi się również polska artystka – Sylwia Dębicka. Na wystawie zaprezentuje tworzone ręcznie obrazy i ilustracje modowe inspirowane estetyką japońską. Podczas poprzedniej edycji Face to Face jej minimalistyczne prace zachwyciły dyrekcje domów mody Givenchy i Dior.

 

Adres:

Face to Face Paris Pop Up Store

#3 edycja 17-18 czerwca 2017

21 rue Filles du Calvaire, Paris 3e

Komentarze: 0

Dodaj komentarz